HORTICULTURE LUMINAIRES

Myar II Horticulture

Stiahnúť dokument

Led osvetlenie

Život na Zemi by nebol možný bez jedného z najdôležitejších procesov – fotosyntézy. Energia svetelného žiarenia, ktorú fotosyntéza nutne potrebuje na svoj priebeh, prispieva k tvorbe organických látok významných pre rast a výživu rastlín.

Nevyspytateľné prejavy počasia v posledných rokoch naznačujú, aké ťažké môže byť v budúcnosti uspokojiť nároky na kvalitu a veľkosť úrody. Jedna z prichádzajúcich výziev pre poľnohospodárov je preto garantované a zároveň udržateľné pestovanie plodín.

Dostupným riešením je presun rastlín do interiérov a nahradenie slnečného žiarenia umelým svetlom. Dôležitými faktormi úspešnosti sú intenzita svetla, spektrálne zloženie a doba osvetlenia.

Našou odpoveďou na tieto požiadavky sú záhradnícke a poľnohospodárske svietidlá, ktorých spektrum okrem iného podporuje tvorbu chlorofylu, rast do výšky a pevnosť. Kontrolovaným pestovaním je tiež možné dosiahnuť skrátenie cyklu rastu, vyššiu kvalitu, optimálny rast plodín, nižšiu náchylnosť na choroby, vyššiu úrodu a úsporu energií.

LED Svetelný zdroj

Elektronický predradník DALI

Svetelný výstup 500 μmol/s

Príkon 285 W

Účinnosť 1,54 – 1,75 μmol/J

Životnosť 100,000 hodín/L80/B10

RIGHTLIGHT s. r. o.

Kráľová pri Senci 732

900 50 Kráľová pri Senci

© RIGHTLIGHT | 2015 - 2021 | by Cityprint